Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Sprawdź, gdzie nabyć tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się wiele różnorakich pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odnalezienie sali, która aktualnie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, biur i urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje potrzebna nam na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w urzędzie ma miejsce odejście pracowników, dane na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj jasny. Wspomnieć warto także, że tabliczki informacyjne umieszcza się też na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]