Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Szukasz akcesoriów szalunkowych? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Akcesoria szalunkowe to elementy służące do wspierania deskowań i przydają się na placach budów. Jakie moduły wykorzystuje się podczas szalowania? Dlaczego warto kupić je w sklepach internetowych?

Akcesoria szalunkowe – ich rodzaje i zastosowanie

Aby szalunki używane do wykopów, stropowe czy ścienne były ustawione w prawidłowy sposób, konieczne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich wytwórcy dostarczają obecnie wiele materiałów służących do wzmacniania konstrukcji, m.in. sworznie napinające, napinacze rygla, ściągi szalunkowe, zaciski sprężynowe, klucze do rusztowań i żabek napinających, nakrętki, listwy fazujące czy pozycjonujące, stożki i korki oraz rurki dystansowe. Ściąg szalunkowy, zwany też ankrą szalunkową, to pręt z gwintami, który pomaga utrzymać właściwy odstęp między płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący służy do łączenia płyty szalunkowej z narożnikiem. Do ściągu dodawane są nakrętki przegubowe, motylkowe lub talerzowe. Z kolei żabki napinające stosowane są jako uchwyty pozwalające związać szalunek przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki gwarantują szczelność konstrukcji po usunięciu szalunków. Pośród akcesoriów szalunkowych bardzo ważną rolę pełnią także dystanse umożliwiające utrzymanie odpowiedniej odległości między prętami a szalunkiem. Przy kupowaniu akcesoriów nie można nie uwzględnić też ocynkowanych nakrętek, które pasują do ściągów.

Dlaczego warto zamówić akcesoria szalunkowe online?

Szeroka oferta akcesoriów szalunkowych dostępna jest w dobrze zaopatrzonych sklepach online. Witryny internetowe mają w swojej ofercie najwyższej jakości materiały od różnych producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Peri, Rasto czy Tekko i można je kupić w przystępnych cenach.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]