Projekty domów drewnianych w Polsce

Zobacz domy drewniane projekty na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna budowa powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale są również wygodne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ludzie chętnie decydują się na zaprojektowanie takich posiadłości, gdyż mają one wiele walorów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Odpadają również prace związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom gwarantują komfort taki sam jak murowane budynki.

Projekty domów drewnianych – zaufaj najlepszym architektom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo całość prac realizowana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]