Projekty domów góralskich i ich budowanie

Chcesz nabyć domy z bali Kraków? Wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była wypierana przez domy murowane. Dziś jednak zauważyć możemy fakt, że zainteresowanie nimi stopniowo się zwiększa. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak mnóstwo plusów. Najistotniejszym okazuje się na pewno wygląd – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej architektury. Ważne okazuje się też to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, gdyż są budowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Drewno potrafi też pochłaniać promieniowanie pochodzące od telewizorów i oczyszczać powietrze, a to powoduje, iż ich lokatorzy lepiej się wysypiają oraz dbają o układ oddechowy.

Mnogość projektów domów góralskich

Najpopularniejszym typem domów z drewna są oczywiście budynki przypominające tatrzańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, a styl ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są w nowoczesnym stylu. Często także widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne style – na przykład elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zamówić także, kiedy zamierzamy wznieść je poza górami.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Pamiętajmy, iż na komfort mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, w myśl jakiego jest wzniesiony. Dlatego decydując się na podobne rozwiązanie, warto sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i wyszukać, co myślą o nim wcześniejsi zamawiający. Istotne jest, by w jego teczce było wiele projektów domów góralskich – dzięki temu zyskamy gwarancję, iż nasze zamówienie będzie dobrze wykonane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze również sprawdzić się, czy architekt działa z firmą, która wzniesie obiekt – dzięki temu inwestycja przebiegnie prędzej.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]