Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak bezkonkurencyjnej oferty wypraw w góry!

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod okiem wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Planujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]