Działanie wzmacniacza kanałowego

Zobacz, gdzie zamówić wzmacniacz kanałowy, wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy oglądać kanały cyfrowe i analogowe. Jak opisuje sama nazwa zasadniczą rolą jaką pełni jest wzmacnianie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy w jaki sposób funkcjonuje to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do zwykłych instalacji

W hurtowniach uzyskamy ogromną ilość mechanizmów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Służą one zarówno do zwykłych instalacji, jak i do tych nietypowych. Instalowane są na terenach, na których sygnał jest bardzo znikomy. Działają na przykład w górach, garażach podziemnych, a także w gęsto uzbrojonych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodowe rozprzestrzenianie sygnałów telewizyjnych. Ich osłona sprawia, że mogą być zlokalizowane na zewnątrz budynków – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – redukuje zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu LTE

Standardowo wzmacniacz kanałowy ma 4 oddzielne wejścia – na przykład UHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię niwelującą nieprawidłowości pochodzące z internetu bezprzewodowego. Zależnie od modelu posiada także trzy-cztery dedykowane filtry UHF – działające z kanałami k.21-k.60. Dostępne na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT-3DT. Urządzenia te mają odrębne zasilacze, a także kontrolki sygnalizacyjne.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]