Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Sprawdź ofertę dostawcy silników prądu stałego na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]