Jakie usługi świadczy jubiler?

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz skierować się na obraczki.net.pl

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie kupimy praktycznie wszystko, wciąż wiele rzeczy warto kupować w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego pierścionka, naszyjnika lub broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy nabyć obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru albo zrobi nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Pokaże on popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji imienin, chrztu czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, złotnik szybko i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę bądź wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce trzymamy zniszczoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]