kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz metale. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując kolczyki warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i świetnie wyglądają.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o lekko kanciastej twarzy – bywają wysokie, więc dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto oczywiście nadmienić, że kobiety o trochę innej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą tylko dobrać odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – to zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz naszych preferencji – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]