Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki ze sztyftami, wejdź na http://bit.ly/2ey7d6G

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich produkcji metal, wzór i ozdobne kamienie, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy najróżniejsze rodzaje mocowań – między innymi długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm oraz wygodę, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych strojach – ich wkomponowanie ułatwiają małe gabaryty i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się niemal równie dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]