Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Dowiedz się więcej o kolczykach sercach.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są także znakomitym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków występują w sprzedaży? Z czego zwykle są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

Wzór serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Jest on podłożem do tworzenia kolczyków tak dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie szeregu stylizacji. Występują zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale w delikatny sposób podkreślają naturalne piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wydłużenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki pasują na wieczory w teatrze, bale sylwestrowe oraz spotkania z ukochanym i świetnie zgrywają się one z szykownymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – świetny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wytworzone ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się także modele pozłacane – niedrogie, a jednocześnie wyglądają bardzo efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane drogimi kamieniami, np. cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – narzeczonej, babci czy też partnerce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]