Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Jeśli poszukujesz kolczyków, koniecznie wejdź na https://www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone naturalnymi kamieniami albo całkowicie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykonania – najbardziej niebanalne uzyskano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się doskonale, należy umiejętnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się wycierać je często suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki mocno rysują elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.