Srebrne wisiorki

Zamów srebrny wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety możliwość nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z kobiet jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Równie ważna jest grubość kupowanego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, rąbu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór jest również jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]