Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Więcej na temat rysunku architektonicznego na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]