Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Na tej stronie poznasz pełną ofertę kursu Blender 3D.

Świat grafiki nieustannie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili ogromnych kosztów – można przecież ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniej licznych zespołach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się samemu, jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa dość irytujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które niedawno odkryli program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które warto poprawić i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w niewielkich grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i hobbystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które później można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form ekspresji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]