Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ znajdziesz korzystną ofertę kursu rysunku w Krakowie

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]