Warsztaty kulinarne dla dzieci – dlaczego warto?

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak świetnej oferty kursu gotowania dla dzieci!

Dzieci kochają asystować nam w kuchni – przystrajać ciasta bądź przynosić i wybierać składniki. Chcesz rozwinąć fascynację swojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czemu warto zapisać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci kształtują swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co istotne – nabywają pożyteczne umiejętności. A równocześnie doskonale się bawią. Nauka nieskomplikowanych przepisów, komponowanie niecodziennych smaków i dobieranie i mieszanie składników – to wszystko sprawia, że dzieci z zapałem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się również z regułami, jakich należy przestrzegać w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach uczestniczą też rodzice, w związku z tym jest to świetna sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a następnie skosztować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla przekornych maluchów

Warsztaty odbywają się w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. W czasie kursu dzieci przyrządzają danie główne oraz deser. Mali entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu pachnącej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, czy też ugotować wyborny makaron na słodko lub słono. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje również wyśmienitą deser – mus z kruchym ciastem i polewą. Lekcja powiązana z zabawą to wspaniały sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych posiłków daje pociechom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przystrajaniu tortu bądź pieczeniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniałe nastawienie do maluchów.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]