Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Panoramy 360 Google. Sprawdź, kto je sporządza.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń zakładów pracy i lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działają zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia generuje doznanie osobistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają bardzo duże możliwości prezentacji pomieszczeń biura, hostelu czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej ciekawa oraz pomaga dokładnie zapoznać się z danym punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego ufność w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto użyć na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Opracowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka zleć specjaliście!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, jednak do celów reklamowych powinno się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecana opcja? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]