Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu stron Kraków.

Popularność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które świadczą usługi jedynie na określonym obszarze albo wręcz w jednym mieście, np. w Gdańsku albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep sportowy kraków”, “restauracja japońska kraków” albo “depilacja brwi kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron www od ponad 10 lat. Przez ten czas do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz uzupełnienie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]