Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących przygotowania wirtualnego spaceru VR, skieruj się tutaj

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]