wirtualny spacer 3D, promocja firmy w Mapach Google

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z obowiązkowych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby wśród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych firm, usług lub marek. Jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF adresu strony internetowej firmy, odpowiedniej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych oraz umieszczenie estetycznych zdjęć. Istnieje także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów ją stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo atutów i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]