Aktywne wyprawy – atrakcyjne trekkingi i szkolenia dla każdego

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę aktywnych wakacji dla singli w rozsądnej cenie.

Wyróżnia się dwie grupy ludzi: ci, którzy czas wolny lubią spędzać na błogiej bezczynności i ci, którzy każdy urlop chcą zorganizować sobie tak, aby zrobić coś wyjątkowego, czego dotychczas jeszcze nie doświadczyli. Z myślą o takich osób biura turystyczne przygotowują atrakcyjne oferty wypraw dla aktywnych.

Wyprawy dla aktywnych – kapitalna okazja, żeby nabyć kolejne kwalifikacje

Wycieczki dla aktywnych to pieczołowicie przygotowane kilkudniowe wyprawy dla tych, którzy pragną zobaczyć różne zakątki świata oraz Polski z kompletnie innej perspektywy. Plan takich wypraw jest wypełniony porywającymi atrakcjami, których zwyczajny wczasowicz nie dozna z pozycji komfortowego leżaka na balkonie wynajętego domku w górach. Wycieczka dla osób poszukujących interesujących doświadczeń to także perfekcyjna sposobność, żeby nabyć przydatne kwalifikacje, bo często wiąże się ze szkoleniami koniecznymi do opanowania reguł przeżycia w określonym obszarze. W trakcie wycieczki w góry dla aktywnych można m.in. nauczyć się używania raków oraz czekana czy poruszania się po via ferratach. Partycypanci opanowują strategie survivalu, jak również tego, co zrobić w niebezpiecznych okolicznościach, które mogą się im przydarzyć, a więc np. w razie lawiny. Należy też podkreślić, iż taka wycieczka w góry nafaszerowana jest trudnymi zadaniami wymagającymi ufności i współpracy pomiędzy uczestnikami, co może skończyć się zawiązaniem długoterminowych znajomości.

Dokąd organizowane są wycieczki dla aktywnych?

Najpopularniejsze wycieczki, do których musimy wykazać się odpowiednią wytrzymałością fizyczną, to w głównej mierze wyprawy w góry, w tym również w góry wysokie, a destynacją są szczyty zlokalizowane na całym globie. Osoby bez doświadczenia w eskapadach górskich, ale z mocną kondycją fizyczną, mogą wziąć udział m.in. w trekkingu po Podhalu i pokonać cztery najważniejsze wierzchołki tego regionu: Giewont, Trzy Korony, Turbacz i Babią Górę. Mogą także odwiedzić Sycylię, gdzie zobacząz bliska wulkan Etna, miejscowe parki narodowe i przespacerują się ulicami malowniczych miast tej wyspy – Palermo, Trapani oraz Katanii. Lecz Europa to nie jedyne obszary, dostępne dla nieprofesjonalnych globtroterów – bez problemu dadzą sobie rade także w trakcie wyprawy do Nepalu lub do Namibii.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]