kaski motocyklowe

Wybór kasku na motocykl

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to nakazany przepisami składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a zarazem niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]