Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Po więcej informacji o automatycznym księgowaniem faktur skieruj się tu.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, biur podróży i pensjonatów

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czy tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]