Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Zleć catering imprezowy.

Lato obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy w plenerze, ale w zasadzie co rusz w przeróżnych miejscach w Polsce odbywają się konferencje, benefisy bądź bankiety. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu imprezowy

Zamówiłeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na punkt, gdzie urządzisz piknik? Wspaniale!! Teraz musisz postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych ciepłych posiłków, trunków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku istotnych gal nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się jakość oprawy – odpowiedni układ stolików, eleganckie akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią też, jeśli posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy, a potrawy będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Atutem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyrządzi wyśmienite menu, ale także kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Napoje i potrawy zostaną dowiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, by zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, które dania, przekąski i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]