Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zamówisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także poczęstować je wybornymi daniami i napojami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednak przy większej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie siedzieć w kuchni czy służyć za kelnera. Z tego powodu organizację menu na rodzinne eventy zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić lokalu!

Kiedy wymienia się cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym bądź spotkaniach biznesowych. Jeszcze parę lat temu punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników rozważał on opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych dużych, o ile nie było to związane z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy wygodniej będzie zorganizować zabawę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stołów

Catering okolicznościowy jest ofertą skrojoną na dowolną rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Profesjonalni kucharze bez problemu zaplanują jadłospis pasujące do formy imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na komunię lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to dodatkowo obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy oferującej tę usługę warto zdecydować się na taką, która będzie mogła dopasować menu do wizji i – przede wszystkim –portfela zamawiającego, jak również kompleksowo obsłużyć event, między innymi pomagając w dekoracji i ustawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]