Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Zajrzyj tutaj, jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta sal do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne i wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, mające na celu ukształtowanie trwałych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by uczcić nowe kontrakty, a także różne konferencje, gale dla kontrahentów biznesowych oraz kursy. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio przygotowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

O ile nie mamy w firmie pojemnych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich bankietu, trzeba szukać propozycji wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoim wystrojem do rangi planowanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w byle jakiej sali. Należy w takich wypadkach urządzić event w klimatycznym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, warto postawić na salę, znajdującą się w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering doświadczonej firmie

Organizując imprezę firmową nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazany punkt pysznych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. Podczas ekskluzywnych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Opłaca się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i imponujące wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]