Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Więcej o serwisie okna na https://serwismeteo.pl.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]