Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice odszukasz na pandaparking.pl

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać takiej oferty?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też bezpłatny transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź przez telefon – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]