Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie doradztwo przetargowe.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma kierunek kompleksowy oraz mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są doskonale przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane kontaktowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]