Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Co powinno się wiedzieć o Kraków lotnisko parking?

Kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały duże uznanie, to wygoda, szybkość i sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty obsługi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]