dom weselny, lokal na wesele kraków

Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala weselna – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele nowożeńcy musi uwzględnić kilka ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, aby uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Ponadto para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc dekoracja stołów, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i ułożenie menu. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla narzeczonych z Krakowa i okolic

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawia się od setek lat, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć 130 gości. Imprezę można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]