Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Tutaj dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice Kraków

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]