Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą sali na urodziny w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zazwyczaj w przypadku imienin, urodzin czy niektórych rocznic nie urządzamy imprez z krewnymi i przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak są takie momenty przełomowe życia, których właściwe obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bez wątpienia wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zorganizować obiad w domu czy znaleźć salę na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła spożywać i kupować napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może założyć biznes czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Da się znowu zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Na ogół grupa znajomych decyduje się zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne dania imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Sala na 18 urodziny – jakie posiłki będą najlepsze?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Rekomendujemy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali również jest ogromnie ważny, żeby goście całkowicie oddali się atmosferze imprezy. Wypada zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta oraz dobrze rozstawi stoły z posiłkami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej bardzo dobrze sprawdzi się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i zasobności portfela klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]