catering do firm, catering biurowy

Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Ważne negocjacje biznesowe, sympozjum bądź warsztaty – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli urządzane wydarzenie przyciągnie znaczne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia przekąski oraz napoje

Kursy i konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik wykładów, między którymi zaplanowane są na ogół trzy niedługie przerwy, podczas których nie da się spożyć kompletnego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego konieczne jest zapewnienie gościom napojów oraz małych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia dłoni i odzieży. W ramach oferty cateringu biurowego użyczane są też urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – zleć to firmie oferującej usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji lub płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, gryząc zakupione po drodze w na stacji benzynowej lub przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podniesie więc wagę wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]