Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Na https://joannaklusak.com/oferta/ odszukasz profesjonalistów, którzy sporządzą dla Ciebie projekty wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]