Sala na przyjęcie okolicznościowe – na co zwrócić uwagę?

Chcesz poznać więcej szczegółów o organizacji przyjęć? Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też „osiemnastki”, komunie święte czy ceremonie chrztu. Gdy wykaz zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – jak wybierać salę?

Każdy typ imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom trzeba przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których sporą część gości mogą kilkulatki, jak komunie albo chrzciny, warto urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane zaproszonym także powinno się dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskim duchu

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudne, lecz niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się w nim przyjęcia komunijne, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez trudu można ugościć łącznie do 130 osób. A jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ułożenia i przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]