Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Więcej o sklepie WooCommerce.

Masz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że szybko opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano tej wtyczce, ma wiele atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszej grupy klientów. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek podnosi się też funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zakupy między innymi przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, właściwą semantykę kodu sklepu oraz instalację tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub publikować opinie i różne porady dotyczące sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]