wynajem apartamentów Zakopane

Wynajem apartamentów w Zakopanem – na co zwracać uwagę?

Jedną z najbardziej obleganych miejscowości wypoczynkowych w Polsce jest bez wątpienia Zakopane. Jakie atrakcje oferuje ono przybyszom? Jakimi regułami warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – najważniejsze atrakcje oraz zaplecze noclegowe

Zlokalizowane u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się popularnością zarówno w zimą, jak i latem. Coś dla siebie znajdą tu różnorodne grupy przybyszów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras narciarskich, entuzjaści imprez sportowych oraz wędrówek po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się zawody, w czasie których rywalizują skoczkowie z całego świata. Wczasowicze mogą także podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” bądź pokonać jeden z pieszych szlaków – na przykład na Czerwone Wierchy, przez Dolinę Małej Łąki czy wokół Doliny Chochołowskiej. Na co wypada zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Warto najpierw zweryfikować, jakie usprawnienia oferuje dany punkt noclegowy, a także czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Niesłychanie istotna jest też lokalizacja – wzięciem cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego bądź w okolicy tras turystycznych, jak i domy na uboczu.

Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć najlepsze apartamenty w Zakopanem

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest niesłychanie rozbudowane – na miejscu działa wiele kwater, które zaspokoją oczekiwania wyjątkowo wybrednych turystów. Do wyboru są m.in. pokoje, apartamenty lub domki. Na przybyszy oczekują liczne udogodnienia, które sprawią, że urlop w Zakopanem staje się nadzwyczaj komfortowy – niektóre domki oferują dostęp do SPA, są wyposażone w kominekjak również gwarantują wynajmującym niezbędny sprzęt AGD (lodówkę, pralkę, żelazko) oraz RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie umeblowane domy i rezydencje pozwalają wypocząć po intensywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Decydując się na wynajem apartamentów warto też dowiedzieć się, czy wybrane miejsce posiada miejsca parkingowe oraz – kiedy mamy zamiar zabrać ze sobą psa – czy jest przyjazne dla domowych zwierząt. Szeroki wachlarz ofert udostępniają strony internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń według różnorodnych kryteriów. Za pośrednictwem nieskomplikowanej wyszukiwarki w mgnieniu oka znajdziemy dom czy apartament wolny w konkretnym terminie, który gwarantuje miejsce parkingowe, ma widok na Tatry i atrakcje dla dzieci.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]