Zalety cateringu kanapkowego

Szukasz korzystnej oferty przekąsek cateringowych? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Przygotowanie nawet sporego przyjęcia nie jest problematyczne, o ile mamy pod dostatkiem czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, a także późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż trzeba porzucić zamiar świętowania znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji warto poszukać usług cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – umożliw gościom prowadzić swobodną rozmowę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale decydują się na nią coraz częściej również osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia szykujące gustowne spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw w wariancie finger food, innymi słowy niedużych przekąsek, które da się zjeść na stojąco i nie używając sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet użycia talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to z reguły sandwicze, roladki albo tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten rodzaj cateringu bardzo dobrze sprawdza się na spotkaniach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie zaproszonych uczestników. Umożliwia on prowadzenie długich konwersacji, przy czym nie redukuje interakcji tylko do osób usadzonych przy wspólnym stole.

Catering finger food – idealna opcja dla wydarzeń organizowanych w małych salach

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Dania oraz ciepłe i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to szczególnie wygodne głównie w małych wnętrzach, gdzie wykorzystanie odpowiedniej liczby stołów byłoby trudne. Catering bazujący na przekąskach w okamgnieniu powoduje także, że impreza ma mniej formalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Trzeba podkreślić, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wyszukane kolacje, a jednocześnie daje więcej możliwości dostosowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko stanowiło poważną przeszkodę przy planowaniu imprez firmowych.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]