„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij tutaj

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do własnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Kolana, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]