klinika medycyny estetycznej, gabinet kosmetologii

Klinika medycyny estetycznej w Kielcach – chirurgia i zabiegi kosmetyczne

Gabinet medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Klinika przyjmuje pacjentów w dni robocze w godz. od 11 do 19. Oprócz oddziału w Kielcach posiada także filię w pobliskim Busku Zdroju.

Oferta gabinetu medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z obszaru chirurgii estetycznej, jak i ogólnej oraz zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na usuwaniu zmian na skórze, m.in. włókniaków, nagniotków czy kępek żółtych wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. zabiegi liposukcji i lipozy laserowej, a także operacje plastyczne piersi oraz nosa. W ramach ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae wykonuje się m.in. plastykę pochwy, korektę blizn powstałych po nacięciu krocza oraz leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu. Zespół tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji żylaków odbytu czy pajączków naczyniowych.

W Gabinecie przeprowadza się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z zastosowaniem botoksu (leczenie bruksizmu, nadpotliwości i migreny), lifting z pomocą nici PDO, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego. W ofercie znajdują się też liczne zabiegi kosmetologiczne, jak peeling chemiczny i węglowy, masaż endermologiczny oraz hydradermabrazja.

Nasze dane kontaktowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]