Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z psychologiem UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna w zasadzie zanikła, jednak ciągle nie brak osób skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować szereg kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Brak opanowania języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Odruchy tego typu wyjątkowo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339