Psychologiczne i wysokościowe badania dla kierowców

Na http://bit.ly/2GAcuLL sprawdzisz, kto oferuje badania kierowców Kęty

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się organizowaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Oferta Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: walców, wciągarek, ładowarek, koparek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi badań kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; badania pracowniczych; badania wysokościowe czy psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, iż mają Państwo napięte grafiki, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Testy wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]