Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie skieruj się tutaj

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, ból szyi i ramion oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]