Redaktor blogu „Polaku lecz się sam” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Zajrzyj na polakuleczsiesam.pl, aby otrzymać szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź tylko niektórych jego części) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]