„Uroda i Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]