Vitberg opinie

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Stres, bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]