Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Zainteresowany marką Vitberg? Kliknij w to miejsce

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]