Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, montownię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]